تبلیغات
فانوس سیس - 22 بهمن ماه
امروز 22 بهمن ماه سال 1395 بود . امروز هم داره تموم میشه و 39 امین سال از پیروزی انقلاب اسلامی ایران شروع میشه.
39 سال پیش بود که ملت ایرا ن به رهبری حضرت امام خمینی رحمه الله علیه بر علیه طاغوت و کفر و ظلم به پا خاستند و حکومت شاهنشاهی را از ایران بر چیدند و این بدست نیامد جز با عنایات خاص خداوند متعال .
حضرت امام خمینی با توکل به خداوند باریتعالی و پیروی از راه ائمه معصومین علیهما السلام،توانستند رهبری ایران را بر علیه ظلم و ستم شاهنشاهی بدست گیرند و در مقابل شاه خائن پیروز شوند.
الگوی حضرت امام خمینی کبیر در این راه امامان معصوم بودند که در برابر هیچ ظلمی ساکت نشدند تا جائیکه به شهادت رسیدند.
الگوی خمینی کبیر در این راه حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیهما بودند که بخاطر حفظ دین و به خاطر دفاع از حقانیت دین خداوند و حقانیت ولایت حضرت علی علیه السلام جانشان را از دست دادند به به شهادت رسیدند.
امسال روز 22 بهمن ماه مصادف شده با شب شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها،چه تقارن زیبایی، حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها با شهادت در راه دین،به لقاءالله پیوستند و به زیارت پدر بزرگوار خود نائل آمدند و پیروز مندانه از این جهان رخت بر بستند و ملت ایران هم با نثار شهدای انقلاب به پیروزی شیرینی دست یافتند.
جالب است هیچ پیروزی و موفقیتی در راه خدا جز با نثار جان،بدست نمی آید.
حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها با شهادت مظلومانه خود چهره واقعی و خصمانه دشمنان دین و قرآن را به جهانیان نشان دادند و نشان دادند که کافران دین و اسلام وقرآن برای رسیدن به مقاصد دنیوی خود حتی به زنان هم رحم و مروتی نخواهند داشت.
حضرت فاطمه زهرا مظلومانه به شهادت رسیدند، مظلومانه و غریبانه در خاک قرار گرفتند و هنوز هم هنوزه از قبر شریفشان نشانی نیست که شیعیان بتوانند بر آن بگریند و بر مظلومیتهایش فغان کنند.

این ایام را بر همه مسلمین جهان و بخصوص بر شیعیان جهان تسلیت و تعزیت عرض مینماییم و از خداوند متعال میخواهیم که مارا از پیروان واقعی ائمه معصومین علیما السلام قرار دهد.
تاریخ : جمعه 22 بهمن 1395 | 09:03 ب.ظ | نویسنده : م. ق.سیس | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • کمیاب98