تبلیغات
فانوس سیس - مطالب آبان 1395
ایام عوض شده و دیگر کسی سراغی از وبلاگ و سایت و این چیزا نمیگیره، هم غرق در تلگرام و شبکه های مجازی شدیم و یادمون رفته که برای این وبلاگها و سایتها چقدر زحمت کشیدیم و چقدر با شوق و علاقه وبلاگ نوشتیم.

دنیای ما هم همینجوریه تا هستیم شاید به چشم بیایم ولی بعد رفتنمون دیگه دو سه روزی شاید در ذهنها باشیم و بعد دوسه روز تنهایه خاطره میشیم و بس.
خاطره ای که هر چند وقت یه بار تو ذهن کسی خطور میکنیم و بازم فراموش میشیم.

چقدر دنیای بی وفایی داریم ما. تا هستیم دودستی چسبیدیم بهش مبادا از اون به ما کم برسه و این حرفا ولی بعد رفتنمون همین دنیای نابکار یه بارم یادی از ما نمیکنه که هیچ بقیه کسانمون را هم جوری سرشونو گرم میکنه که اونا هم فراموش میکنن که زمانی با هم بودیم.

البته تقصیر خود ماست که اینجوری میشه ، اگه به حرف خدا و قران گوش بکنیم و دلبسته ظواهر دنیا نشیم اینطوری نمیشه . مقصر خودمونیم که به حرف بزرگترهای دینمون گوش نمیدیم و دو دستی آغوش باز میکنیم برا دنیایی که هیچ وفایی نداره.

امروز را هم داریم سپری میکنیم و بعد چند ساعت که شاید باشیم یا نباشیم یه روز دیگه به قیامت و آخر عمرمان نزدیکتر میشیم. ولی نمیدونم با چه رویی قراره بریم به محضر خدا، نه کار خیر ، نه عبادت درست و حسابی ، نه هیچ عمل عام المنفعه و در کل با جیب و دست خالی میریم به ملاقات کسی که به ما این امکان را داد که خودمونو در رتبه انسانیت بالا بکشیم و ما نخواستیم.


تاریخ : جمعه 21 آبان 1395 | 02:56 ب.ظ | نویسنده : م. ق.سیس | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • کمیاب98