تبلیغات
فانوس سیس - مطالب اردیبهشت 1396
امروز شانزدهم اردیبهشت ماه سال 1396 هجری شمسی است و تقریبا دو هفته مانده تا انتخابات ریاست جمهوری ایران و انتخابات شهر و روستا.
جالب است همه ماها آن خصلتها و آن ویژگیهایی را که باید یک رئیس جمهور یا یک نفر شورا باید داشته باشد را کنار گذاشته ایم و به دنبال نقاط ضعف از این آن هستیم. انگار میخواهیم به جنگ برویم که دنبال نقاط ضعف افراد هستیم. در حالی که توانایی های هر فرد در نقاط مثبتش دیده میشود و آنکس که این نقاط مثبتش فراتر رود توانایی خدمت به خلق را بهتر خواهد داشت.
انتخاب امروز ما تضمین کننده فردای ماست، چه خوب چه بد این سرنوشت و پایانی است که ما خود رقم می زنیم. اگر امروز هوشیار باشیم و با چشم باز انتخاب کنیم فردای بهتر در انتظارما و فرزندان ماست و برعکس اگر از روی احساسات و ملاکهای غیر اصولی انتخابی داشته باشیم فردای ناخوشایندی برای خود و فرزندانمان رقم زده ایم.
نمی دانم شاید من اشتباه میکنم ولی همه ما به عاقبت انتخابمان واقفیم ولی در عمل اینگونه نیست که میدانیم، همیشه این عیب همراه ما بوده و به گمانم تا آخر هم با ما خواهد بود.
 ما برای بهتر شدن و بهتر بودن باید بهتر نگاه کنیم، بهتر بیندیشیم ،خوب و بد را بهتر از هم تمییز دهیم، ولی اکثرا اینگونه نیست و از این همه بهترینها غافل میشویم و به ضرر خودمان هم تمام میشود و این ضرر نه تنها برای خودمان بلکه برای نسلهای بعدیمان هم اثر سوء میگذارد.
اگر امروز می بینیم که شهرمان در غفلت مسئولان به ورطه فراموشی سپرده میشود مطمنا عاملش هم خودمان هستیم و بس.
 این جای تردید ندارد که هر کاری و هر فعلی نتیجه خودش را دارد حتی انتخابات شورا . چه بسا با یک انتخاب هوشمندانه و درست بتوانیم قدمی مهم در راستای پیشرفت شهرمان برداشته باشیم و  آینده ای روشن و نیکو برای همه شهر رقم بزنیم .
ا ن شاالله که بتوانیم در این مسیر سخت با فکر و درایت درست قدم برداریم و شهرمان را به سوی آبادانی بهتر و بیشتر پیش ببریم .


شهر آباد حق ماست.

موسی قیاسی سیس کاندیدای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر سیس
 تاریخ : شنبه 16 اردیبهشت 1396 | 07:43 ب.ظ | نویسنده : م. ق.سیس | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • کمیاب98